سخن روز

امام صادق (ع) می فرماید : کُلُّ شَیءِِ مردودُُ الی الکتابِ و السنّهِ و کُلُّ حدیث ِِ لا یوافِقُ کتاب الله فهو زُخرُف ُُ. هر موضوعی باید به قرآن و سنت ارجاع شود و هر حدیثی که موافق قرآن نباشد دروغی است خوشنما.

تاریخچه فعالیت گروه اینترنتی پادشاه گرافیست ها

در سال 1379 با افتتاح مرکز آموزش فناوری اطلاعات مشهد ( مرکز IT ) ( مرکز آموزش مهارتهای پیشرفته ارم در حال حاضر ) و گردهم آمدن تعدادی مدرس متخصص در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات و ارتباطات از قبیل طراحی چند رسانه ای ، طراحی و برنامه نویسی وب ، طراحی و پیاده سازی شبکه ، برنامه نویسی سیستم عامل و ... و  برگزاری دوره های آموزشی مهارت های پیشرفته و رساندن سطح علمی کارآموزان به سطح بسیار بالا و منطبق بر نیاز بازار کار ، افرادی خلاق و با استعداد پرورش یافتند .

در این ضمن با تشکیل کمیته های مختلف آموزشی در زمینه های مختلف فناوری اطلاعات از قبیل کمیته طراحی چند رسانه ای ، کمیته طراحی و برنامه نویسی وب ، کمیته طراحی و پیاده سازی شبکه ، کمیته زبان های برنامه نویسی و .... با سرگروهی مربیان و مدرسین و با همکاری و کار مداوم دانش آموختگان شروع به اجرای پروژه های کاربردی و اجرایی برای ادارات ، شرکت ها ، اصناف و ... گردید .

این موارد درست در زمانی صورت گرفت که اینترنت پر سرعت عرضه گشت و اصناف ، ادارات ، شرکت ها و ... نیاز مبرم به استفاده از فناوری اطلاعات و ارتباط پیدا نمودند ، در این زمان بود که گروه طراحی چند رسانه ای با اجرایی کردن و تولید محتوی های الکترونیکی بسیاری از پروژه های شرکتی و اداری را اجرا نموده و به سرعت بسیار زیادی راه های پیشرفت و ترقی را طی نمودند .

در همین حین گروهی از مدرسین با تشکیل گروه های واحد و بصورت مستقل اقدام به برگزاری دوره های آموزشی بصورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی نیز نمودند و در این چهارچوب بود که گروه آموزشی و طراحی چند رسانه ای صفا ( صفا استودیو ) شکل گرفت . همچنین با کمک و همیاری دانش آموختگان توانمند و خوش ذوق مرکز طراحی چند رسانه ای با هدف تولید محتوای چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) از قبیل تولید مجموعه های آموزشی دیجیتالی ، طراحی سی دی کاتالوگ ، طراحی وب سایت و ... ایجاد گشت .

خدماتی که این گروه در حال حاضر ارائه می کنند عبارتند از :

الف برگزاری دوره های آموزشی تخصصی طبق نیاز بازار کار

دراین مجموعه با همت تعدادی از مدرسین با تجربه و سابقه کاری بالا و مسلط بر نرم افزارهای مختلف ، کلاس های آموزشی با کیفیت بالای آموزشی و محتوای فنی و حرفه ای برگزار می گردد و کلیه اشخاص  در هر رده سنی می توانند از این دوره های بهره ببرند .

سرلوحه و شعار آموزشی این مجموعه :

" آسان بیاموزید ، حرفه ای کار کنید "

می باشد  که با بکارگیری از بهترین متد آموزشی و استفاده از مثال های علمی و عملی و اجرایی کلیه کارآموزان تا حد بسیار مطلوبی به حد فنی و توانایی بالایی برای کار با نرم افزارها می رسند و به راحتی پس از طی یک دوره آموزشی کوتاه مشغول به کار می گردند .

ب مشاوره و اجرای پروژه های چند رسانه ای ( مالتی مدیا ) :

در این مجموعه با همکاری و همیاری کارآموزان توانمند و با استعداد و خوش ذوق و با مدیریت مدرس هر بخش کلیه پروژه های چند رسانه ای ابتدا تجزیه تحلیل شده و پس از نهایی شدن آن و تنظیم زمان بندی به بهترین نحو ممکن با زیباترین طرح ها و استاندارد ترین حالت برنامه نویسی محتوی چند رسانه ای مربوطه تولید و تحویل مشتری می گردد .

خمات کلی که در این بخش انجام می گردد عبارتند از :

  • طراحی سی دی های آموزشی بصورت چند رسانه ای ( فیلم ، تصویر و صدا )
  • طراحی سی دی کاتالوگ و سی دی های مالتی مدیا
  • طراحی و برنامه نویسی وب سایت
  • اجرای پروژه های طراحی و گرافیک ( طراحی کاتالوگ ، پوستر ، بروشور ، ست اداری ، لوگو ، آرم و ... )
  • طراحی پروژه های معماری و دکوراسیون داخلی بصورت سه بعدی
  • طراحی و ساخت تیزرهای تلویزیونی همراه با جلوه های ویژه

ج – عرضه و فروش محصولات آموزشی و سورس فایل های گرافیکی کمپانی های مطرح دنیا

این مجموعه با گردآوری و جمع کردن بهترین آموزش های زبان اصلی از بهترین کمپانی ها و مطرح ترین اساتید بین المللی یکی از بزرگترین فروشگاه های اینترنتی محصولات آموزشی و گرافیکی کامپیوتری را ایجاد نموده و هر روزه با اضافه نمودن جدیدترین نرم افزارها و آموزش ها گامی نوین در راستای جلب رضایت مشتریان بر می داریم .

امید داریم با یک بار مراجعه به این مجموعه  عضوی دائمی از مشتریان ما باشید و هدف ما جلب رضایت حداکثری شما خواهد بود .

                                                                                                                                      با تشکر

                                                                                                                                     مدیر گروه

                                                                                                                                    سعید فدایی

follow us