سخن روز

امام صادق (ع) می فرماید : کُلُّ شَیءِِ مردودُُ الی الکتابِ و السنّهِ و کُلُّ حدیث ِِ لا یوافِقُ کتاب الله فهو زُخرُف ُُ. هر موضوعی باید به قرآن و سنت ارجاع شود و هر حدیثی که موافق قرآن نباشد دروغی است خوشنما.

سخن مدیر گروه اینترنتی پادشاه گرافیست ها

 

  بنام ایزد منان

  عرض سلام  و احترام

  دوست عزیز

   از اینکه در حال حاضر بیننده این سایت هستید بسیار خوشحال و مسروریم .

  پس از گذشت سالها خدمت رسانی به مشتریان و کارآموزان و بررسی نظرات دوستان ما را بر آن داشت که وب سایتی با محتوای بسیار بالا با توضیحات کافی ایجاد نمائیم تا هم اطلاعاتی جامع و کامل را در خدمت مشتریان قرار داده و هم دوستانی که نیاز به آموزش و ... دارند بتوانند از اطلاعات ارائه شده دراین سایت نهایت استفاده را ببرند .

  در این سایت سعی شده است پاره ای از سوابق ، مدارک ،  مشتریان ، خدمات ، دوره های آموزشی ، نمونه کارهای انجام شده و ... در قالب مجموعه ای پربار جمع آوری شده تا شما آنها را مشاهده نمائید  و چنانچه مایل به ارائه خدمتی از طرف این گروه باشید آگاهی بیشتر و دقیق تر از توانائی های این مجموعه اطلاع پیدا نموده و ما را خدمتگزار خود انتخاب کنید .

  همچنین کلیه دوره های آموزشی مجموعه بصورت فهرست وار با ذکر کامل جزئیات هر دوره نیز معرفی گشته و علاوه بر آن تعدادی از فیلم های آموزشی کلاسها و مجموعه های تولید شده نیز بصورت رایگان برای مشاهده شما عزیزان بر روی سایت قرار داده شده است تا با مشاهده و بررسی آنها بتوانید محصولات دلخواه و برتر را نسبت به سایر رقبا ، بهتر تشخیص داده و قدرت انتخاب بالاتری داشته باشید .

  علاوه بر موارد ذکر شده ، گلچینی از بهترین جزوات آموزشی و نمونه سئوالات تئوری و عملی از رشته های مختلف فناوری اطلاعات نیز برای شما دوستان گردآوری شده تا بتوانید در امتحانات و آزمون های تئوری و عملی با آشنایی بیشتر نسبت به سئوالات شرکت نمائید .

خدماتی که در این مجموعه ارائه می گردد عبارتند از :

       :: برگزاری دوره های آموزشی تخصصی بصورت خصوصی ، نیمه خصوصی و عمومی.
       :: مشاوره ، طراحی و اجرای پروژه های چندرسانه ای ( مالتی مدیا ).
       :: تولید و عرضه محصولات آموزشی و سورس فایل های گرافیکی توسط فروشگاه های آنلاین مجموعه.

همچنین آماده دریافت نظرات ، پیشنهادات و انتقادات شما سروران بوده و از راهنمائی هایتان قبلا متشکریم .

                                                                                                                                       به امید دیدار شما 

                                                                                                                                                

   
            

follow us